Kronikë

Video/ Aksident në autostradë, makinat bllokohen në trafik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:20 - 09/03/19 |
b.f

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Aksidenti ka ndodhur mes makinës së një kompanie private dhe një mjeti tip “Benz ML”.

Fatmirësisht duket se nuk ka dëmtime të rënda materiale dhe as në njerëz, por megjithatë ky aksident ka shkaktuar bllokimin e autostradës duke krijuar një varg të gjatë makinash që lëvizin ngadalë.

Policia ndodhet në vendngjarje duke kryer veprimet e rastit, por ende nuk ka dhënë një informacion zyrtar. /Opinion.al

Pas