Aktualitet

Video/ Adoleshenti polak mbytet në pishinën e një hoteli në VlorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:16 - 07/06/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ne Vlorë. Një adoleshent polak është mbytur në pishinën e një hoteli nëqytetin bregdetar.

Sipas Klan News turisti ka qenë duke notuar me prindërit. Në një moment, prindërit kanë dalë të pijnë një cigare dhe kur janë kthyer e kanë gjetur të riun në fund të pishinës.

Nga informacionet paraprake raportohet se kur ka mbërritur ambulanca, por adoleshenti polak nuk ka shfaqur shenja jete.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Pas