Aktualitet

Video/ A është ky shkaku i tensionit mes Baton Haxhiut dhe Artan HoxhësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:03 - 28/04/16 |
b.f

Kjo mbrëmje e sotme në emisionin Opinion ka trazuar disa herë gjakrat mes të ftuarve.

Nga video e mëposhtme shihet mjaft qartë një ritëm ndryshe mes Baton Haxhiut dhe analistit Artan Hoxha. 

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. O Blendi,Batoni eshte klysh I shkijeve,vellezer ka pinjollet e Popovi#qit e mugoshes ne tiran ,I fyen te gjith kosovaret me prezencen e ti ne studio.

  2. Baton Haxhiu ka qenë spiuni i Millosheviqit,kurse në Shqipëri ky hapur ka deklaruar se e do Edi Ramën andaj i bie se ky nuk ka të drejtë të komentojë për situatën në Shqipëri.

Pas