Aktualitet

VIDEO/ 500 tifozë të Manchester City rrezikojnë jetën në tren


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:14 - 21/07/16 |
b.f

Rreth 500 tifozë të Manchetser City kanë rrezikuar jetën gjatë udhëtimit me tren për në Mynih ku do të ndiqnin ndeshjen miqësore, Bayerni i Mynihut-Manchester City.

Udhëtimi i tifozëve mund të kthehej në një tragjedi si shkak i temperaturave të larta në vagonat e trenit që shkonte në 50 gradë celsius.

Zagushia dhe temperaturat larta detyruan tifozët që të hapnin dyer për të kryer një frymëmarrje të lirë në mënyrë që ti shpëtonin vdekjes.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas