Aktualitet

Video/ 4 marokenë dhunojnë barbarisht të riu, tentuan ta grabisnin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:17 - 08/06/20 |
Opi Nion

Emigrantët janë kthyer një problem serioz në Spanjë, pasi janë autorë të disa grabitjeve të dhunshme.

Një grup prej katër personash kanë dhunuar barbarisht një burrë në Spanjë, në tentativë për t’i rrëmbyer orën e dorës.

Në pamjet e bërë virale shikohet burri i rrethuar nga 4 persona të cilët e dhunojnë pa mëshirë. Edhe pse e dashura e të dhunuarit, lutej që përleshja të merrte fund, ata nuk ndaleshin.

Sipas raportimeve grupi i pesë personave janë me origjinë marokene. Ndërkohë, kalimtarët e tjerë preferuan të shikonin skenën dhe të mos ndërhynin.

Mësohet se policia i ka arrestuar dhunuesit dhe ata tashmë priten që të dalin para drejtësisë, ndërsa ora e cila u dëmtua gjatë përleshjeve, është sekuestruar si provë materiale./ Opinion.al

Pas