InstaBIZ

Vesa dhe Big Basta së shpejti prindër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:19 - 21/11/15 |
root

Cifti i kengetareve, Vesa Luma dhe Big Basta do te behen prinder.

Lajmin e kane bere te ditur vet kengetaret ne emisionin “Oktapod” në Vizion Plus.

Vesa dhe Big-u u lidhen ne martese ne shtator te ketij viti ne Kalane e Lekursit ne Sarande.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas