Kronikë

Vermosh/Çifti i të moshuarve lidhen dhe grabiten gjatë natës në banesën e tyreBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:07 - 02/06/22 |
Opi Nion

Dy të moshuar kanë rënë pre e grabitësve në Vermosh të Malësisë së Madhe. Sipas Klan news të moshuarit janë lidhur e plaçkitur në shtëpinë e tyre gjatë orëve të natës nga persona të panjohur.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në banesën e Tom Tinaj, e cila ndodhet në qendër të fshatit Vermosh. Grabitësit, pas largimit nga Vermoshi kanë marrë një automjet tjetër nën kërcënimin e armës dhe janë drejtuar drejt pikës kufitare të Grabomit.

Aty kanë braktisur automjetin dhe kanë ikur në këmbë në drejtim të Malit te Zi. Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Pas