Kryesore

Vëllezërit Budina, pozitivë me koronavirus


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:59 - 19/06/20 |
el ida

Dy artistët e njohur, vëllezërit Edmond dhe Robert Budina, kanë rezultuar me COVID-19.

Lajmi konfirmohet nga “A2 CNN”, i cili shkruan se dy vëllezërit i janë nënshtruar tamponit dhe kanë rezultuar pozitivë.

Edmond dhe Robert Budina janë dy nga përfaqësuesit kryesorë të Aleancës për Teatrin, të cilët në javët e fundit kanë udhëtuar në qytete të ndryshme të vendit, ku kanë organizuar tubime dhe mbledhje firmash për rindërtimin e godinës së Teatrit Kombëtar./Opinion.al

Pas