Aktualitet

Veliaj shpall fitoren në njësinë 1: Kemi marrë 54 % të votave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:31 - 27/04/21 |
Opi Nion

Drejtuesi politik i PS për Tiranën, Erion Veliaj, ka dalë në deklaratë për mediat teksa ka përfunduar numërimi i rreth 90% të kutive të votimit.

Nga selia rozë, Veliaj deklatoi se në njësinë numër 1 PS kryeson me mbi 54% të votave.

Ka qenë një natë e gjatë për skuadrën tonë, për disa anëtarë të skuadrës tonë. Në njësinë numër 1 kemi dalë mbi 54% të votave. Dua të falenderoj të gjithë nga Ali Demi deri në Shkozë. Kemi përmirësuar rezultatin. njësia është një kantier ndërtimi. Ajo që dua të them është së pari mirënjohje dhe një falenderim të veçantë. Tani është koha që të rikthehemi më fuqishëm në njësinë 1”, tha Veliaj.

Më tej koordinatori i PS vijoi me tghirrjen e tij ndaj komisionerëve për ët vijuar me procesin e numërimit./Opinion.al

Pas