Aktualitet

Veliaj i dhuron Urës Vajgurore për respekt, një kamion me qen nga TiranaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:16 - 30/04/16 |
b.f

Sali Berisha ka përcjellë sot denoncimin e radhës të “Qytetarit dixhital” që deputeti dekomrat pretendon se e ka informuar se “Veliaj i dhuron Urës Vajgurore për respekt, një kamion me qen nga Tirana”.

“Për më gjatë lexoni vet për dhuratën që biri i shquar i Urës Vajgurore i bën qytetit të tij”, – vijonte Berisha.

Më poshtë denoncimi i “qytetarit dixhital”:

persh z sali berisha.. jam nji qytetar nga ura vajgurore dhe desha te ndaja nji problem me ju se kta qe kemi ne pushtet nuk duan ta din per jeten dhe shendetin e qytetarve.. diten e merkure rreth ores 02:00 am nji furgon i mbuluar me targa tr ka shkarkuar ne hyrje te qytetit te ures vajgurore ose me sakt ne lagjen e parkut kan shkarkuar 60 qen te semure! tani ata sorollaten neper lagje neper cepa pallati.. kemi izoluar femijet nuk i lem dot 5 min te shetisin apo te luajn.. Thuhet se qente i ka derguar ketu kryetari i Bashkise Tiranes Erion Veliaj.ju lutem beni dicka per kte problem se zocka qe kemi vene ne krye te bashkise juliana mema e ka mendien te bredhi .. te kerkoj ndies per fjalorin po na ka vajt shpirti ne maj te hundes.. respekte.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas