InstaBIZ

“Vegimi” Arilena Arës…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:58 - 23/11/15 |
root

Këngëtarja Arilena Ara, do të publikojë të martën klipin e saj të ri. Ajo është një baladë, kushtuar humbjes së babait të saj.

Këngëtarja dhe miqtë e saj, kanë postuar në rrjetet sociale një trailer të këngës, që do të lançohet të martë në You Tube.

https://www.instagram.com/p/-bgrK_QEu3/?taken-by=alketavejsiu

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas