Kryesore

Vdekja e dy punëtore në Tiranë, reagon Basha: Artisti i mashtrimit…


               Publikuar në : 16:40 - 17/08/19 |
Opi Nion

Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar në lidhje me ngjarjen e djeshme në Tiranë, ku disa punëtorë ranë nga skela e pallatit ku punoni.

Në këtë icident mbetën të vdekur dy persona, ndërsa disa të tjerë u plagosën. Përmes një postimi në Twitter, Basha e cilëson kryeministrin Edi Rama si artist i mashtrimit.

Basha ka shpërndarë gjithashtu edhe një lajm, ku shihet ministri Klosi teska u dhuron lule turistëve të cilët u sulmuan në Borsh, ndërsa për dy viktimat në Tiranë nuk ka asnjë reagim nga ana e qeverisë.

“Artisti i mashtrimit, arrogant dhe i pashpirt me shqiptarët të cilët i urren, asnjë fjalë për 2 viktimat e makutërisë mafioze në zemër të Tiranës.”-shkruan Basha./ Opinion.al E.Xh.

Pas