Kryesore

Vazhdojnë reshjet e shiut


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:32 - 09/11/19 |
Geljano Fataj

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira, të cilat gjatë pjesës më të madhe të ditës do të sjellin reshje shiu.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një ulje të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga 04ºC deri në 10 gradë C, në zonat e ulëta nga 09 gradë C në 19 gradë C dhe në zonat bregdetare nga 12 C në 19gradë C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor me forcë valëzimi deri në 5 ballë./ Opinion.al

Pas