InstaBIZ

Valdrin Sahiti festoi ditëlindjen,veç urimit gruaja i kërkon falje publike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:51 - 20/10/18 |
el ida

Valdrin Sahiti është një nga stilistët më në zë momentalisht në Kosovë dhe Shqipëri.

Ai festoi  ditëlindjen e tij të 32-të.

Me rastin e 32-vjetorit të tij, bashkëshortja Edita Ramadani i ka bërë një postim të bukur, por edhe i ka kërkuar falje për diçka.

Ajo i kërkon falje se nuk mundi të bwnte udhëtimin e ditëlindjes këtë herë, pasi ishte e pamundur për shkak të vajzës së tyre e cila do përkujdesje.

Edita gjithashtu ka shkruar se do t’ia kompensojë në mundësinë e parë.

 

Pas