-Jetë dhe Stil

Vajzat e viteve ’50 nuk kishin nevojë për InstagramBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:01 - 06/10/15 |
root

“Daily Mail’ i ka kushtuar një artikull të gjatë vajzave të bukura të viteve’50. Ndonëse nuk kanë qenë femra të rrjeteve sociale dhe kryesisht të Instagramit, ato mbeten përsëri të bukura dhe të adhuruara edhe në ditët e sotme. Këto foto bardh e zi ua dëshmojnë më së miri këtë fakt…

Girls jumping for the ball during a line-out at a Butlins holiday camp in 1954 

Guests drinks stout in the Vienna Ballroom at Butlins Holiday Camp in Filey 

Crowds of holidaymakers watching outdoor entertainment at Butlins Holiday Camp, Filey

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas