-Jetë dhe Stil

Vajzat abuzojnë seksualisht me djalin… Video tregon më shumë detaje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:54 - 10/11/15 |
root

Dy vajza kanë abuzuar seksualisht me një djalë në një pikë karburanti në Washington. Vajzat janë ndaluar nga policia dhe akuzohen për abuzim seksual ndaj këtij djali të pafajshëm. Në këtë video duken qartë provokimet e vajzave…

 

https://www.youtube.com/watch?v=rBDnFjhPlIE

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Une jam mashkull dhe meverte po me acarokan. Kur e shikon nga kjo ane kupton sa poshteruese duhet te jete kur u ndodh vajzave…..
    Na falni goca!

Pas