Aktualitet

Vajza e Namik Dokles: Ilir Beqja o bablok, jepe me konceision edhe ujin në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:39 - 23/11/15 |
b.f

Anika Dokle, mjeke gjinekologe në Spitalin Obstetrik “Koço Glozheni” në Tiranë, njëkohësisht edhe vajza e deputetit të Partisë Socialiste Namik Dokle, e njohur për qëndrimet e saj të vazhdueshme kundër Rilindjes, ka bërë së fundmi një status në facebook ku ironizon mungesën e ujit në spitale. Ja se çfarë shkruan doktoreshë Anika Dokle dhe kujt ia dedikon postimin.

“Jepe me koncesion dhe furnizimin me uje ne QSUT, o Ilir Beqaj! Eshte institucion jetik spitali, or bablok!

anika dokle

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. ai se njeh jeten ,po dhe jeta s`do e njohe ate ,peshku qelbet nga koka ,dhe vjen nje kohe qe pendohesh per ate qe ke ba e per cka je por ska dobi ….

  2. Ajo ja thote shume bukur jepe dhe ujin me koncension, si gjithe gjerat e tjera. Nuk ka rendesi se eshte me rilindjen apo jo, ajo Po thote nje te vertete te madhe.

Pas