Kryesore

“Urdhëroi deputetët që mos mbështesin komisionin”,Berisha: Trillim i Gaz BashësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:07 - 10/06/22 |
Opi Nion

Kreu i PD, Sali Berisha i është përgjigjur akuzave të deputetit Gazment Bardhi. Ky i fundit nga Kuvendi i Shqipërisë tha se Berisha kishte urdhëruar deputetët e PD që mos të mbështesnin ngritjen e Komisionit për investimet Strategjike.

Por, kreu i Pd u shpreh sot se ky është një trillim i Gazment Bashës.

Të besosh trillimet e Gazment Bashës është sikur të besosh Lulzim Bashën. Njësoj! Nuk bllokojmë ne, por mund t’ju them se Ali Basha dhe Gaz Basha po i shërbejnë me besnikëri të neveritshme Ramës. Mbajeni mend këtë që ju them. S’do jetë e largët dita kur të kuptohet qëllimi i këtyre”,-tha Berisha.

Pas