-Jetë dhe Stil

Udhëtime me avion: Ja pse duhet të uleni nga dritarjaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:08 - 07/10/15 |
root

Kur udhëtoni me avion është mirë të zgjidhni të uleni nga ana e dritares, sepse pamjet që mund t’iu ofrohet mund të jenë spektakolare. Këto foto të mbledhura nga njerëz të ndryshëm tregojnë se sa bukur duket, San Francisko, Chigao e shumë vende të tjera nga lartësitë…

The early morning light illuminates Dusseldorf in an entirely new way, as seen in this photograph taken by Florian Seiffert

And in the evening, the city that never sleeps offers even more beautiful aerial views, like this one of the Financial District illuminated at dusk

Not a scuba diver? No problem. You can still enjoy beautiful views of Australia's Great Barrier Reef, simply by flying over it

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas