Kronikë

U qëllua me armë, 54-vjeçari është ish-kreu i PS në Vaun e Dejës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:12 - 04/09/21 |
Opi Nion

Ditën e sotme u qëllua me armë zjarri 54-vjeçari Nikolin Hubaj pranë Shkollës Pyjore në Shkodër. 54-vjeçari u qëllua me armë dy herë në këmbë, teksa u transportua për në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për arrestimin e autorit si dhe për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

I plagosuri Nikolin Hubaj ka qenë kryetar i PS në Vaun e Dejës . Aktualisht ishte i punësuar në Hidrocentralin e Komanit./ Opinion.al

Pas