-Jetë dhe Stil

U pezullua nga detyra, Anisa Kostani publikon videon: Më ndal veç plumbiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:52 - 19/08/22 |
Opi Nion

Teksa Policia e Shtetit e pezulloi nga detyra një tjetër video e nënkomisares Anisa Kostani është publikuar ne mediat sociale.

Në këtë video të hedhur story Kostani shfaqet duke udhëtuar me makinë ndërsa në sfond ka vendosur këngën e reperit Unikkatil.

“Un jom ma i mallkumi ma i paparashikumi, ai shqipja i pergjakshem qe mun e nal veq plumi, gjinja tash po vesin kush ke ti? Un jom viktori, un nashta deka per do vjet po tash u qova pi vorri hey,”- thuhët në tekstin e këgës.

Kostani u pezullua nga detyra me urdhër të drejtorit të Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ndërsa ndaj saj ka nisur hetimi i thelluar.

Kostani, shpërtheu ditën e djeshme në rrjetet sociale me komente ofenduese ndaj gazetarëve.

Duke ju referuar artikujve të shkruar në media për ngjarjen në Elbasan, nënkomisarja iu drejtua gazetarëve ndërsa i bëri ata përgjegjës për një pasqyrim jo të drejtë të situatës me krimin në qytet.

Po ashtu ajo i cilësoi pseudogazetarë dhe të degjeneruar disa prej tyre, ndërsa shprehet se shkrimet e tyre nuk janë aspak profesionale, por një inat personal.

 

 

Pas