Aktualitet

U nda me gruan, kërcënon prokuroren: Do të bëj karrocë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:28 - 11/11/15 |
b.f

DURRËS- Një 33 vjeçar nga Durrësi pasi është ndarë nga gruaja dhe është akuzuar për dhunë në familje ka nisur shantazhet dhe kërcënimet nga prokurores së Durrësit, Oltiana Çifligu.

Alban Beshiri i cili jeton në Angli kishte kërcënuar disa herë në telefon prokuroren. “Do të bëj për spital, do të bëj për karrocë, etj. etj.”. Prokuroria ka bërë denoncimin dhe kanë nisur hetimet për këtë rast.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas