Bota

U kërkoi të vendosin maskë, dy motra qëllojnë 27 herë me thikë rojën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:40 - 29/10/20 |
Opi Nion

Dy motra janë arrestuar nga policia në Illinois, pasi kanë sulmuar rojën e një dyqani, i cili u ka kërkuar të përdorin maska dhe disinfektantë.

Të dyja motrat janë përleshur me 32-vjeçarin, ndërkohë që më e madhja, 21-vjeçarja Jessica Hill ka nxjerrë thikën me të cilën e ka qëlluar 27 herë në shpinë, qafë dhe krahë. Gjatë kësaj kohe, 18-vjeçarja  Jayla Hill e mbante  të palëvizuar në tokë.

Sikurse njofton Cnn, 32-vjeçari ka arritur të mbijetojë dhe është në gjendje të qëndrueshme./Opinion.al

 

 

 

 

 

Pas