Aktualitet

U kap në krevat me të dashurin, nusja: Më droguan, se kuptova çfarë më ndodhi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:02 - 30/05/22 |
Opi Nion

Nusja 20-vjeçare, e cila u kam mat me të dashurin nga vjehrra dhe vjehrri ka folur për “News24”.

E reja, pamjet e të cilës u bënë publike edhe në rrjet ka pranuar se kishte një lidhje jashtëmartesore pasi bashkëshorti i saj punonte e jetonte në Gjermani.

Historia në fjalë ndodhi në Librazhd, ndërsa e gjithë ngjarja e filmuar u shpërnda me shpejtësi. Vjehrra dhe vjehrri bashkë me disa familjarë të tjerë i shkuan të resë në dhomë, e cila në ato momente ishte bashkë me një person tjetër duke kryer marrëdhënie intime.

Ndërsa ajo ka treguar për “News24” se dyshon se atë natë është droguar. Mes të tjerash ajo 20-vjeçarja shtoi ajo është dhunuar nga vjehrra dhe vjehrri.

Vetëm flija ke shtëpia ime, të tjera i bëja tek vjehrra dhe vjehrri. Vetëm sa flija në kat të dytë. Gjendja emocionale nuk është e mirë. Jo nuk është e mirë. (Qan). Ika me fjet gjumë dhe nuk e di ca me droguan dhe çelësin e kishin lënë jashtë. E kishin një çelës të vetin ato”-tha 20-vjeçarja.

“Në darkë kam ngrënë me ta. Rreth orës 9 të mbrëmjes në darkë. Nuk e di nuk mbaj mend dhe nuk e di ca ndodhi atë nate. Atë natë isha në spital më vunë oksigjen me dhimbtë trupi dhe akoma kam dhimbje. Në spitalin e Librazhdit, ika rreth orës 12 të natës. Më dridhej trupi, kisha tensionin e ulët”,-tregoi e reja.

Pas