InstaBIZ

U infektuan me koronavirus, Tom Hanks dhe bashkëshortja tregojnë si ndihen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:41 - 13/03/20 |
el ida

Një ditë pasi aktori i njohur i Hollywood, Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij Rita Wilson, njoftuan se ishin infektuar nga koronavirusi, kanë postuar në Instagram një përditësim të gjendjes së tyre shëndetësore.

Aktori 63-vjeçar dhe gruaja e tij njoftuan se janë mirë dhe falenderuan stafin për përkujdesjen. Aktori falenderoi po ashtu edhe fansat për lutjet, dashurinë dhe mbështetjen.

“Përshëndetje njerëz. Rita dhe unë duam t’i falenderojmë të gjithë ata që po kujdesen për ne këtu në Australi. Kemi Covid-19 dhe jemi izoluar që të mos ua ngjisim të tjerëve. Për disa, sëmundja mund të ketë pasoja serioze. Ne po e marrim hap pas hapi. Po ndjekim këshillat e ekspertëve dhe po kujdesemi për veten për ta kaluar.”, shkruan Hanks.

Aktorët ndodheshin në Australi për fazat e para të produksionit të një filmi nga Warner Bros. mbi jetën e Elvis Presley-t ku Hanks do të luajë menaxherin e aritstit, Colonel Tom Parker.

Mësohet se Tom dhe Rita e morën virusin nga një anëtar i stafit që ishte diagnostikuar më parë./Opinion.al

Pas