InstaBIZ

U bënë shkak për një inicident të bashkëshortes, Tom Hanks “tërbohet” me fansat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:35 - 16/06/22 |
Opi Nion

Një incident i bashkëshorte bëri që Tom Hanks të acarohet me fansat e tij, duke iu kërkuar të largohen, pasi ata u bënë shkak që të bashkëshortja e tij të pengohej në rrugë.

Teksa Ëilson po dilte nga restoranti, si pasojë e shtyrjes aksidentalisht nga disa fansa, ajo kthehet dhe i thotë fansit të ndalojë.

Hanks pastaj u kthehet dhe përballet me grupin e fansave, ngre duart dhe bërtet: “Kjo është gruaja ime, largohu”. Dyshja më pas largohen me një makinë që po i priste. Disa anëtarë të grupit të fansave menjëherë kërkuan falje.

Në video, një roje sigurie shihet duke hapur rrugën për Hanks dhe Ëilson që përpiqen të largohet teksa ecin përmes turmës.

Pas