InstaBIZ

U bë baba para një jave, aktori i famshëm turk fotografohet me foshnjën


               Publikuar në : 20:21 - 19/04/19 |
el ida

Dy aktorët e njohur turq, Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen u bënë prindër për herë të parë më 13 prill. Media turke “EnMagazine” raportoi se, Burak e shoqëroi bashkëshorten gjatë lindjes dhe u emocionua shumë kur mori djalin në krahë.

Djali i tyre është pagëzuar me emrin Karan dhe mësohet se lindi me një peshë prej 3 kg e 670 gr dhe 52 cm i gjatë. Tashmë në mediat turke janë publikuar disa fotografi në të cilat, Buraku dhe Fahriye shihen duke dalë nga spitali me djalin e tyre.

E pyetur për shëndetin e fëmijës, Fahriye ka thënë se, është në gjendje të mirë shëndetësore. Ata janë të martuar prej dy vitesh dhe emrin e fëmijës së tyre e zbuluan një muaj më parë./Opinion.al

Pas