InstaBIZ

U aludua se janë ndarë, Khloe dhe Tristan shkëmbejnë komente në Instagram


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:23 - 25/10/18 |
el ida

Lidhja e Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson ka qënë në fokusin e mediave rozë në mbarë botën kohët e fundit.

Pas tradhtisë së bujshme së Tristan, gjatë shtatëzanisë së Khloes, ylli i ‘Keeping Up With the Kardashians” reagoi në rrjete sociale. Ajo tha se lumturia e saj nuk varet nga ajo që mendojnë të tjerët. Duke nënkuptuar se lidhja me Tristan shkonte më së miri.

Ditëve të fundit thashethemet se ajo dhe Tristan janë drejt ndarjes u perhapën me shpejtësi. Dyshimet nisën pasi u tha se ata nuk po jetojnë bashkë dhe Khloe nuk gjendet pranë tij në Cleveland.

Mirëpo të gjitha këto thashetheme u hodhën poshtë nga vetë Khloe dhe Tristan pas flirtit që patën në Instagram.

Në foton seksi të postuar nga Khloe ku ajo pozon me një trupore pink Tristan nuk mund të rrinte pa komentuar emoji me sytë me zemra. Gjithashtu Khloe nuk rezistoi t’i kthente partnerit të saj koment me emojit me sytë me zemra.

Pra siç duket gjithçka po shkon mirë për çiftin.

Pas