InstaBIZ

Tuna zbulon talentin e të birit, kujt i ngjan ai, Tunës apo Patrisit?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 23/10/18 |
el ida

Normalisht që në një familje artistike këngëtarësh si Tuna dhe Patrisi edhe për vogëlushin e tyre Tian, nuk kishte si të ndodhte ndryshe.

Tashmë djaloshi i Tunës dhe Patrisit është plot 1 –vjeç dhe ka qenë këngëtarja e cila me postimet në Instastory ka zbuluar edhe talentin e Tianit.

Me muzikës në gen, në videon e postuar në Instastory, shihen duart e vogla të Tianit teksa i bie qypit muzikor.

Njësoj si babi Patrisi i cili është një instrumentist i njohur në Kosovë edhe i biri mesa duket do të jetë një muzikant i talentuar në të ardhmen.

Epo dardha bie nën dardhë.

Pas