InstaBIZ

Tuna i tregon Cozman se çfarë ka humbur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:36 - 11/09/15 |
root

Dihet tashmë që këngëtarja Altuna Sejdi dhe reperi Cozman, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Por në ndryshim nga Cozy i cili ndodhet në Kosovë me miqtë e tij, Tuna është duke kaluar ditë të mrekullushme në Turqi me familjarët e saj. Jo më larg se mbrëmë në darkë ajo ka postuar disa foto me bikini, ku duket në formë të shkëlqyer fizike. Po të shihni fotot do ta kuptoni që ato nuk kanë nevojë për koment.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas