InstaBIZ

Tuna dhe Cozman, po jemi bashkë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:40 - 18/11/15 |
root

E kanë pranuar më në fund që janë bashkë dhe shumë të lumtur dhe mbi të gjitha me pushime.

Çifti shumë i përfolur i momentit Tuna dhe Cozman e kanë pranuar që janë bashkë, duke publikuar më në fund një foto së bashku.

Atë e ka publikuar Tuna dhe si dixhiturë ka vendosur thjeshtë një zemër…

Urime çiftit… Pushime të mbara.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas