InstaBIZ

Tuna dhe Cozman, bashkë në Bahamas


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:56 - 12/11/15 |
root

Shumë personazhe publik, nuk preferojnë ta bëjnë publike jetën e tyre private. Kjo gjë po ndodh edhe me Tunën e Cozman.

Pas krizës që çifti kaloi këtë verë, ata nuk shfaqen më krah njëri – tjetrit nëpër foto, ndonëse janë bashkë në shumë destinacione e koncerte.

Të fundit janë ishujt Bahamas vend ku Tuna dhe Cozman, janë duke kaluar pushimet. Të dy postojnë foto nga ky destinacion, por kurrsesi bashkë. Le ti hedhim një sy fotove në rrjetet e tyre sociale.

Tuna në Facebook e Instagram:

image

image

Cozman në Snapchat:

image

image

Ju si mendoni janë apo s’janë bashkë?!…

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas