InstaBIZ

Tuna brune, për të harruar Cozman?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:05 - 21/09/15 |
root

Tuna ka vendosur të lerë njëherë e mirë pas të shkuarën me Cozman. Dhe për të harruar çdo kujtim me ish të dashurin ka vendosur tia nisë nga luku, duke u kthyer nga bionde në brune. Ndoshta pse jo në kërkim të një dashurie të re. Këngëtarja shkupiane tashmë ndodhet në Londër duke ndjekur javën britanike të modës. Ajo nuk është mjaftuar vetëm me ndryshimin e ngjyrës së flokëve, por ka shtuar edhe baluke. Urojmë këtë ndryshim ta ketë bërë me dëshirë të plotë dhe jo siç bëjnë shpesh femrat kur ndahen nga i dashuri, që përgjithësisht ia nxjerrin inatin flokëve apo portofolit duke bërë shopping?!…

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas