InstaBIZ

Tre breza në një foto, Elia Zaharia uron 8 Marsin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:35 - 08/03/21 |
Opi Nion

Elia Zaharia ka uruar ditën e sotme me rastin e 8 Marsit, Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

Zaharia ka postuar në rrjetet sociale një foto shumë ëmbël, teksa shfaqen në të 3 breza.

Ajo shfaqet më nënën e saj, aktoren e njohur, Yllka Mujon dhe Princeshën Geraldinë. Vihet re që vogëlushja ka nisur ledhatimet e para dhe Elia duket shumë e emocionuar.

“Gëzuar! Jetë të gjatë nënave që mbajnë gjithë universin në zemrën e tyre”, ka shkruar Zaharia./Opinion.al

Pas