Bota

Tragjike në Paris, vriten 4 fëmijë dhe një grua nga e njëjta familje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:27 - 03/10/20 |
el ida

Një ngjarje tragjike ka tronditur Parisin këtë të shtunë.

Sikurse raportohet, katër fëmijë dhe një grua nga e njëjta familje janë vrarë me thikë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një shtëpi në Noisy-le-Sec, ndërsa edhe 5 persona të tjerë janë plagosur.

Sipas mediave franceze, i dyshuari si autor i kësaj ngjarje vrau gruan e tij dhe dy fëmijët, si dhe dy nga nipat e tij.

Ngjarja dyshohet të ketë nisur pas një konflikti në një familje, e cila ishte me origjinë nga Sri Lanka./Opinion.al

Pas