Aktualitet

Tragjike/ I riu hidhet nga kati i 12-të në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:42 - 16/09/18 |
el ida

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë te “Veliera” në Durrës.

Një i ri është hedhur nga kati i 12 i një pallati në lagjen nr.1 dhe ka gjetur vdekjen.

Informacioni paraprak:

Më datë 16.09.2018, në lagjen Nr.1, është hedhur nga lartësia nga një pallat 12 katësh shtetasi  A.K. 21 vjeç, banues ne Manëz, Durrës, i cili ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakun.

Pas