Kronikë

Tragjedia e familjes Josifi, edhe kryefamiljari kishte vrarë veten


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:06 - 03/07/20 |
el ida

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në kryeqytet.

Mësohet se Zhaneta Josifi, ishte zhvendosur nga Përmeti në Tiranë, së bashku me të bijat, Blerta dhe Anisa, pasi i shoqi kishte vrarë veten.

Kryefamiljari Lluk Josifi i kishte dhënë fund jetës në Përmet, cka do të thotë se familja, me origjinë nga Bënja e Përmetit, numëron tre vetëvrasje në pak vite.

Abc News duke cituar fqinjët e viktimës shkruan se familja nuk kishte lidhje me sektin fetar kur banonte në Permet, por “tragjedia” i ndoqi në Tiranë./Opinion.al

Pas