-Jetë dhe Stil

Totti takon tifozin me super tatuazh (Foto)Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:50 - 30/04/16 |
b.f

Francesco Totti, legjenda e Romës, ka takuar tifozin që e mbanë në shpinë super tatuazhin e tij

Suedezit Thomas Jonsson i është plotësuar dëshira. Ai ka takuar idhullin e tij, ikonën e Romës, Francesco Totti.

totti_1462013234-9516603

Jonsson para disa dite ishte publikuar në internet një foto ku në shpinën e tij shihet super tatuazhi i sulmuesit romak.

Me të parë këtë foto, Totti e ka ftuar Jonssonn në qendrën stërvitore të Romës. “Për ta takuar Tottin ishte shumë fantastike”, ka deklaruar Jonsson p[r faqn zyrtare të Romës. /Express/

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas