Aktualitet

Topalli: Berisha u zbuloi Shullazin dhe Frrokun, ja inati i socialistëveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:38 - 29/04/16 |
b.f

Padia ndaj Sali Berishës në Prokurorinë e Përgjithshme, dorëzuar nga deputeti socialist Taulant Balla, i cili kërkon ndjekje penale për thirrjet për armatosje në parlament, ka sjellë edhe reagimin e parë nga selia Blu. Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli dhe aktualisht deputete e Partisë Demokratike, nëpërmjet një statusi në fb shkruan se socialistët po kërkojnë të hakmerren ndaj Berishës, pasi u denoncoi Shullazin dhe Frrokun…

Statusi i plotë…

“Denoncoi Shullazin e përjashtuan 10 dite, denoncoi Arben Frrokun i bëjnë kallezim penal!

Hakmarrje primitive per Milin e Frrokun nga nje i deshperuari !

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas