Kronikë

Tjetër aksident në vend, “Land Rover” del nga rruga, plagosen 2 të rinj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:53 - 19/09/21 |
Opi Nion

Një tjetër aksident është shënuar këtë mëngjes në rrugët e vendit. Një automjet tip  “Land Rover” doli nga rruga në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”, në aksin rrugor Fier-Levan.

Policia bën me dije se për pasojë kanë janë lënduar pasagjerët në mjet, shtetasit L. Ll., 27 vjeç dhe M. Gj., 29 vjeç, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Më herët një aksident me 6 të plagosur u regjistrua në aksin rrugor Burrel-Ulëz, në vendin e quajtur Bushkash.

Pas