Aktualitet

Tiranë/ Zjarri në fabrikë, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:33 - 01/12/20 |
el ida

Një person ka humbur jetën si pasojë e një zjarri që ka rënë në një fabrikë në kryeqytet. Viktima është shtetasi M.M., 64-vjeç dhe sipas informacioneve të para të policisë, dyshohej se ai kishte gjetur strehë në ambientet e fabrikës që u përfshi nga flakët.

Njoftimi nga policia:

Më datë 01.12.2020, rreth orës 16:40, në “Misto Mame”, ka rënë zjarr në një vendroje të një fabrike në pronësi të shtetasi A.M. Si pasojë e zjarrit ka humbur jetën shtetasi M.M., 64 vjeç, i cili dyshohet se strehohej aty. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Pas