Aktualitet

Tiranë/ Zjarr në një garazh, digjen 2 automjete


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:27 - 15/02/21 |
Doriana Çepunaj

Dy makina janë djegur mëngjesin e sotëm teksa ndodheshin të parkuara në një garazh në Tiranë. Sipas policisë ngjarja ndodhi rreth orës 02:50, në rrugën “Azem Galica”, në Paskuqan.

Zjarri ka rënë në  grazhdin në pronësi të shtetasit E. H., ku për pasojë janë përfshirë nga flakët dhe 2 mjete të cilat ishin të parkuara aty.

“Më datë 15.02.2021, rreth orës 02:50, në rrugën “Azem Galica”, në Paskuqan,  ka rënë zjarr në  grazhdin në pronësi të shtetasit E. H., ku për pasojë janë përfshirë nga flakët dhe 2 mjete të cilat ishin të parkuara aty”, njofton policia.

​Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku aktualisht dyshohet se është ngjarje aksidentale.

Pas