Kronikë

Tiranë/ U dhunua nga burri, gruaja hidhet nga ballkoni prej frikës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:27 - 26/10/21 |
Opi Nion

Një 33-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes. Kjo e fundit është ndjerë e friksuar dhe është hedhur nga kati i dytë i banesës. Policia bën me dije se gruaja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

 “Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. M., 33 vjeç, pasi në rrugën “Memo Meto”, në banesë, ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes, e cila është ndjerë e frikësuar dhe është hedhur nga kati i dytë i banesës. Aktualisht kjo shtetase ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Pas