Aktualitet

Tiranë/ Sherr pas aksidentit, qëllohet me thikë i riu (VIDEO)


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:48 - 31/03/21 |
Opi Nion

Një aksident i regjistruar në zonën e “Bërrylit” në Tiranë është bërë shkak i një konflikti fizik mes dy personave.

Një i ri ka qenë duke lëvizur me motor, kur është përplasur fillimisht nga një makinë. Më pas, shoferi ka dalë nga makina dhe e ka qëlluar me mjet prerës.

Grupi hetimor mbërriti po vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Opinion.al

Pas