Kronikë

Tiranë/Shembja e banesës, plagoset me armë zjarri punonjësi i IMTBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:54 - 12/08/22 |
Opi Nion

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Todi Shkurti”, ndërsa i plagosuri është punonjës i IMT-së.

Ai është qëlluar në bark dhe është dërguar për ndihmë mjekësore në spital.  Ndërkohë, ka rënë në prangat e policisë, autori i plagosjes, shtetasi Qani Muça.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pas vendimit për shembjen e një banese. /Opinion.al

Pas