Kronikë

Tiranë/Përfshihet nga flakët kati i gjashtë i pallatit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:41 - 02/05/21 |
Opi Nion

Kati i gjashtë i një pallati në Tiranë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Dibrës, ndërsa policia njofton se nuk ka patur lëndime në njerëz.

“Me datë 02.05.2021, në rrugën e Dibrës ka rënë zjarr në katin e 6 të një pallati ku ka vetëm dëme materiale. Nuk ka probleme për banorët.

Shërbimet e zjarrfikëses shkuan në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit”, thuhet në njoftimin e policies./Opinion.al

Pas