Kronikë

Tiranë/Një person gjendet nga kalimtarët i pajetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:35 - 07/05/22 |
Opi Nion

Një 65-vjeçar është gjetur i pajetë nga kalimtarët në kryeqytet, ndërsa policia bën me dije se në trupin e tij nuk kanë konstatuar shenja dhune.

“Më datë 07.05.2022, në rrugën “Ali Shefqeti”, në rrugë është gjetur nga kalimtarët, pa shenja jete, shtetasi B. M., 65 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas