Kronikë

Tiranë, ndërron jetë 53-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:33 - 13/01/20 |
xhu lia

Një 53-vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme në zonën e quajtur “Liqeni Artificial” në Tiranë.

Sipas njoftimit të policisë 53-vjeçarit, i cili u dërgua me autoambulancë në Spital nuk konstatuan shenja dhune apo dëmtime të shkaktuara nga faktorë të tjerë.

Sipas dëshmitarëve okular në vendngjarje dyshohet të ketë humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Grupi hetimor po vijon hetimet për identifikimin e shtetasit që ndërroi jetë dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al/

 

Pas