Kronikë

Tiranë/ Makina përfshihet nga zjarri teksa ishte në lëvizje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:30 - 06/04/22 |
Opi Nion

Ditën e sotme një automjet në Tiranë është përfshirë nga zjarri teksa ishte në lëvizje në afërsi të TEG-ut.

Automjeti është djegur pjesërisht, ndërsa fatmirësisht drejtuesi mundi të dalë nga mjeti dhe nuk ka pësuar lëndime.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Pas