Kronikë

Tiranë/ Hyri brenda kabinës elektrike, ndërron jetë 40-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:30 - 07/11/21 |
Opi Nion

Një 40-vjeçar është gjetur brenda një kabine elektrike pa shenja jete, ndësa policia njofton se ka rënë në kontakt me rrymën.

“Rreth orës 17:00, në rrugën “Bab Rexha” është konstatuar nga punonjësit e OSHEE-së, brenda kabinës elektrike,  pa shenja jete shtetasi H. N, rreth 40 vjeç. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas kishte hyrë brenda kabinës elektrike për të pushuar, dhe dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas